Skip to main content
ArchiwumNewsPJ2018 Rekolekcje

Czuwanie i zawierzenie PJ na Jasnej Górze

By 7 czerwca 201818 kwietnia, 2023No Comments

6 czerwca na Jasnej Górze spotkaliśmy się w gronie ewangelizatorów Przystanku Jezus, by podziękować Matce Bożej za dotychczasowe owoce ewangelizacji i zawierzyć jej tegoroczną XIX edycję PJ.

Podczas Apelu Jasnogórskiego wyraziliśmy naszą gotowość do dzielenia się Dobrą Nowiną i towarzyszenia młodzieży przyjeżdżającej na Przystanek Woodstock. Modliliśmy się także za zmarłych z grona ewangelizatorów PJ, oraz poleciliśmy Matce Bożej naszych chorych, którzy w minionych latach byli razem z nami.

Ewangelizatorzy dzielili się świadectwami swojej posługi, opowiadali o ludziach spotkanych na polach woodstockowych i o tym, jak Bóg stawał się im bliski w osobistym spotkaniu i modlitwie.

W spotkaniu wzięły udział osoby, które były z nami w poprzednich latach, a także sympatycy, którzy dopiero przygotowują się do udziału w Ogólnopolskiej Inicjatywie Ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”. Było nas łącznie około 60 osób z Gdańska, Warszawy, Łodzi, Lublina, Krakowa, Gubina, Tarnowa, Radomia, Częstochowy, a także Anglii.

Tegoroczny Przystanek Jezus odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 29 lipca do 5 sierpnia. Zapisy trwają do 30 czerwca 2018 r.

ZAPISZ SIĘ