Skip to main content
PJ 2018 Wokół PJ

Książka PJ2018: KSZTAŁT – Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia

By 17 lipca 2018No Comments

Z ogromną radością zapowiadamy pozycję, która niebawem ukaże się w Serii Nowej Ewangelizacji KSZTAŁT: Odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia, która będzie książką tegorocznego Przystanku Jezus. Ewangelizatorzy PJ2018 będą mogli otrzymać książkę na wyjątkowo dogodnych warunkach.

 

Autor Erik Rees, wieloletni współpracownik Ricka Warrena mówi: Odkrycie unikalnego celu, dla którego stworzył cię Bóg stwarza wspaniałą okazję do nadania życiu odpowiedniego znaczenia. Bóg nie tworzy niczego, co nie miałoby wartości. Jest najznakomitszym artystą i przeznaczył cię specjalnie do tego, byś odegrał unikalną rolę w ostatecznym planie ustanowienia Jego królestwa na ziemi.

Wstęp do książki napisali abp Grzegorz Ryś oraz o. Krzysztof Czerwionka CR:

 

Każdemu kto chce powyższą myśl Papieża przekuć na praktyczny program osobistego wzrostu ku świętości, polecam nie tylko lekturę, ale także przepracowanie książki Kształt: odkryj i zrealizuj niepowtarzalny cel swojego życia Erika Reesa. Mam głęboką ufność, że przyswojenie sobie zawartych w niej treści może zmienić nie tylko każdego z nas osobiście, ale także wspólnoty, które tworzymy w Kościele.

Wydając tę publikację protestanckiego Autora błogosławimy Pana, który w jednym Ciele Kościoła pozwala nam budować się wzajemną wymianą „duchowych darów” (por. Ut unum sint n. 13).

† abp Grzegorz Ryś
Przewodniczący Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji

Podczas gdy tak wiele osób czuje się zagubionych w gąszczu współczesnego świata, nierzadko bezskutecznie pytając Boga: „Po co właściwie mnie stworzyłeś?”, to ta książka stanowi konkretne wsparcie dla każdego z nas w odkrywaniu swojej życiowej misji. W bardzo inspirujący, a zarazem przyjazny sposób może ona pomóc Ci zrozumieć, kim tak naprawdę jesteś i do czego powołuje Cię Bóg.

Jako pasterz kilkutysięcznej katolickiej wspólnoty ewangelizacyjnej każdego dnia dostrzegam, jak wielkim i wymagającym wyzwaniem jest umożliwianie każdemu członkowi wspólnoty praktycznego zaangażowania się w misję ewangelizacji. Z tego powodu bardzo się cieszę, że książka ta doczekała się polskiego wydania i modlę się, aby przyczyniła się ona w polskich wspólnotach do obudzenia wielu „uśpionych” osób, tak by odkryły swoje obdarowanie oraz podjęły konkretne zaangażowanie i misję.

o. Krzysztof Czerwionka CR
Pasterz Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA
(www.galilea.pl)

Dyrektor Biura Krajowego SESA Polska
(www.nowaewangelizacja.eu)