Skip to main content

Jak co roku Wydawnictwo PJ zaproponowało ewangelizatorom specjalną książkę. „Kształt” Erika Reesa to nie tylko porcja informacji, ale także mnówstwo ćwiczeń, które są drogowskazami na drodze odkrywania siebie, swojej osobowości i misji życiowej. 

Począwszy od odkrycia siebie jako arcydzieła, poprzez ujrzenie swoich darów duchowych i potrzeb serca, a także umiejętności, aż do otwarcia się i wprowadzenia do swojej codzienności nowych życiodajnych działań czytelnik może zmienić swoje życie na lepsze. 

– Jest bardzo konkretna – mówi Wojtek, który przeczytał już kilka rozdziałów – Ma dużo przykladów. Bardzo podobaja mi się ćwiczenia na końcu. To nie jest książka, którą przeczytasz i zapomnisz. Musisz się autentycznie zastanowić co chcesz zmienić w swoim życiu, o co chcesz poprosić Boga, żeby zmienił. Książka uświadamia też różne rzeczy jak np. pułapki jakie są w darach duchowych. Może Ci się wydawać że się do czegoś nie nadajesz, bo się porównujesz z kimś innym, a możesz sobie też wyobrażać że masz dary, których tak naprawdę nie masz.

Książkę będzie można kupić w księgarni internetowej Przystanku Jezus od 10 sierpnia.