Skip to main content
PJ 2021

Pomóż nam zbudować Kościół bez ścian

By 3 lipca 202118 kwietnia, 2023No Comments

Przystanek Jezus to impreza, która od 20 lat zmienia ludzi na lepsze. Co roku ponad 500 ewangelizatorów daje młodym ludziom to, czego od dawna bezskutecznie poszukują: radość i sens życia. Ta unikatowa chrześcijańska inicjatywa będzie niebawem organizowana w sąsiedztwie Pol’and’Rock Festival. Jednak, aby mogła dojść do skutku – koniecznie potrzebne jest Twoje wsparcie!

Posłuchaj historii Krzysztofa, który opowiada o ludziach spotkanych na PJ i o tym, co te spotkania wnoszą w jego i ich życie.

 

W czym możesz nam najbardziej pomóc?

Organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia pociąga za sobą ogromne koszty! Nie damy rady ich udźwignąć bez Twojego, chociażby najbardziej symbolicznego wsparcia. Twoje pieniądze pomogą naszej ekipie zmienić życie fantastycznych, choć chwilowo zagubionych ludzi, na lepsze. O niebo lepsze! Każda złotówka to Twoja inwestycja w dobrą przyszłość ludzi, których spotykasz obok siebie. Twoje wsparcie pozwoli nam zorganizować najważniejszy Przystanek w tym pędzącym świecie. Ewangelizatorzy pokrywają tylko niezbędne koszty wyżywienia, pakietu uczestnika, ubezpieczenia i środków do dezynfekcji.Ty możesz się zatroszczyć o bezpieczeństwo naszych uczestników, umożliwić im korzystanie z toalet i pryszniców, a także uzbroić nasze pole w scenę pełną dobrej muzyki i wartościowych artystów. To niezbędne elementy naszego Przystanku, które możemy mieć z Twoją pomocą.

 

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ – STAŃ SIĘ EWANGELIZATOREM, NIE WYCHODZĄC Z DOMU

KLIKNIJ TUTAJ