Skip to main content
PJ2022PJ2023

Zapisz się na PJ 2023

By 5 czerwca 2023No Comments

23. EDYCJA PRZYSTANKU JEZUS

31 lipca – 5 sierpnia 2023 r.

 

Weź udział w Przystanku Jezus, który w tym roku odbędzie się pod hasłem

„Aby byli jedno” (por. J 17, 22)

Rekolekcje dla ewangelizatorów poprowadzi bp Edward Dajczak.

 

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE

Do udziału w Przystanku Jezus zapraszamy osoby pełnoletnie, na codzień formujące się we wspólnotach, grupach i ruchach parafialnych, które odkrywają w sobie chęć dzielenia się Dobrą Nowiną z innymi. Jeśli spotkałeś Jezusa i odkryłeś, że On jest Chlebem Życia, który zaspokaja Twoje najskrytsze potrzeby, Przystanek Jezus to dobre miejsce dla Ciebie.

MIEJSCE

Salezjański Ośrodek Wychowawczym w Trzcińcu obok Czaplinka. ZOBACZ LOKALIZACJĘ

Tutaj znajdować się będzie baza dostępna dla uczestników, a w niej:

  • ogrodzone pole namiotowe, na którym każdy z uczestników otrzyma miejsce do rozbicia własnego namiotu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem PJ wszyscy nocujemy w namiotach, a organizator nie wyraża zgody na prywatne załatwianie noclegów w domach, hotelach, domach zakonnych, czy plebaniach. Istnieje także możliwość nocowania we własnym samochodzie lub kamperze.
  • parking dla uczestników
  • sanitariaty i kontenery prysznicowe dla uczestników
  • miejsce celebracji liturgicznych i rekolekcji
  • kaplica adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie
  • strefa ewangelizacyjna dostępna dla osób spoza Przystanku Jezus
OFIARA NA POKRYCIE KOSZTÓW UCZESTNICTWA

500 zł (475 zł – studenci)

Z wpłaty tej pokryte będzie:

  • wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • pakiet uczestnika (koszulka, identyfikator, smycz)
  • wynajem pola namiotowego
  • ubezpieczenie uczestnika

Pozostałe środki na pokrycie kosztów organizacji Przystanku Jezus pochodzą od Darczyńców, którym na sercu leży dzielenie się Ewangelią z poszukującymi i zagubionymi.

Bezzwrotny zadatek na pokrycie kosztów organizacyjnych wynosi 150 zł i należy go wpłacić na konto niezwłocznie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Osoby, które nie dopełnią tego obowiązku w ciągu 5 dni od daty zgłoszenia, nie zostaną przyjęte, a ich miejsce zajmie inna osoba.

ZAPISY

Aby wziąć udział w Przystanku Jezus zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy. Możliwość zapisów kończy się 9 lipca 2022. Po tym terminie nie będzie można zgłosić się do udziału w Przystanku Jezu i tylko osoby, które do 9 lipca prześlą skan listu polecającego i wpłacą zadatek na pokrycie kosztów organizacyjnych, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu.

ORGANIZATOR

Organizatorem Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus jest Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza z siedzibą w Porszewice 24C; 95-200 Pabianice; (woj. łódzkie); NIP: 926-14-34-191; REGON: 970647437; KRS: 0000059009.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Czekamy na Ciebie.

Do zobaczenia na Przystanku Jezus!