Skip to main content
ArchiwumNews

Zimowy KURS PAWEŁ !!!

By 8 stycznia 2010No Comments

Aktualizacja:

Planowany na luty kurs „Paweł” w Chludowie u Księży Werbistów, zostaje przeniesiony na termin wakacyjny: 1-12 lipca 2010r. do Gubina.

Kurs w Chludowie został odwołany z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń. Byliśmy tym trochę zaskoczeni, ponieważ była to jedyna w Polsce propozycja kursu „Paweł” w okresie zimowym.

Zapraszamy chętnych do rezerwowania czasu w lipcu na jedenastodniowy kurs, który odbędzie się w Młodzieżowym Centrum Formacji w Gubinie.

ks. Artur Godnarski z Ekipą


Kurs „Paweł” to bardzo dobre szkolenie w przestrzeni formacji do ewangelizacji bezpośredniej. Jeśli spotkałeś w swoim życiu Jezusa, przeżyłeś formację podstawową w Ruchu Światło – Życie, czy Seminaria Nowego Życia w Duchu Świętym w Odnowie Charyzmatycznej, czy jesteś na Drodze Neokatechumenalnej – zapraszamy Cię do przeżycia tego wspaniałego czasu zdobywania solidnego minimum wiedzy teologicznej i maksimum doświadczenia w przestrzeni ewangelizacji bezpośredniej.

Ostatni kurs „Paweł” który prowadziliśmy w lipcu 2009, zakończył się pięknymi świadectwami ludzi którzy wzięli w nim udział. Wspólnie spędzony czas zrodził także pomiędzy nami głębokie więzi, które kultywowaliśmy w dużej mierze na Przystanku Jezus w Kostrzynie. Także w ciągu roku spotykamy się w różnych miejscach Polski, gdzie podejmujemy wspólne działania ewangelizacyjne.

Wielką radością dla wielu z nas było spotkać się w Poznaniu podczas Europejskiego Spotkania Młodych organizowanego przez Wspólnotę braci z Taize. Bardzo szybko można było w tym przepięknym tłumie młodych ludzi rozpoznać się po naszych przystankowych koszulkach i bluzach z ikoną Jezusa z izraelskiej pustyni. Nigdy nie wystarczy czasu, by się nagadać i podzielić tym co u każdego i każdej z nas.

Widzimy wspólnie jak bardzo świat potrzebuje dziś Jezusa, jak młodzi Go potrzebują. Dlatego podejmujemy ten radosny trud formacji, by później skutecznie i umiejętnie dzielić się Nim z potrzebującymi. To także dla każdego z nas czas umacniania osobistej więzi z Jezusem.

Termin:  4-15 lutego 2010r.

Miejsce: Werbistowskie Centrum Młodych „Tabor” w Chludowie koło Poznania: ul. Kościelna 15; 62-001 Chludowo

Kontakt: tel. (61) 811-65-50; oraz o. Damian 603/813 300 dpiątkowiak@werbisci.pl; o. Tomasz 722/100 848 bujtom@gmail.com

Dojazd: w Poznania z dworca PKS autobusem 905 lub pociągiem do stacji Chludowo.

Koszt kursu: 350 zł.

Zgłoszenie proszę przesyłać poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

ks. Artur Godnarski & Ekipa kursu Paweł