Skip to main content
ArchiwumInformacjeKulturaNewsPolska

Niewidzialna gra II – BABILON

By 1 czerwca 2012No Comments

Dzisiaj premiera drugiej części powieści przygodowej Roberta Kościuszko autora serii Wojownika Trzech Światów, która spotkała się z wieloma dobrymi recenzjami. Niewidzialna gra II od pierwszych stron wciąga akcją i podobnie jak w przypadku Wojownika, czyta się ją jednym tchem.

Czytając książki Roberta Kościuszko wkraczamy w świat przygody, w którym odkrywamy obecnego i potężnego Boga. Powieści mają w sobie ładunek Ewangelizacyjny, który po prostu działa. Wielu młodych chętnie sięga po kolejne części, ponieważ nie tylko są wartościowe, ale co dla nich zdaje się być bardzo ważne – ciekawe. W końcu tak na prawdę, życie z Bogiem to przygoda! Autor ewangelizuje odwiedzając różne parafie w całej Polsce oraz zachęca ojców, aby spędzali czas ze swoimi pociechami i czytali razem książki. W jego twórczości można dostrzec ślady pedagogiki Josha Mc. Dowella.  Wszedł w świat dzieci i młodzieży, a one właśnie dzięki temu zechciały wejść w jego świat. Jak się okazało, po jego książki sięgają także dorośli.

Seria Niewidzialna gra została opatrzona  znakiem jakości „Przystanek Jezus”. Oznacza to, że polecamy tę pozycję nie tylko dlatego, że jest ciekawa, ale przede wszystkim bardzo wartościowa.

Niewidzialna gra II – Babilon jest już dostępna w internetowej Księgarni Przystanek Jezus. zobacz>>

 

Część II

Zajawka: Dariusz Procny został porwany w niewytłumaczalny sposób do przestrzeni internetu. Najprawdopodobniej stoją za tym twórcy serwisu: Babilon. Na ratunek rusza poszukiwawcza grupa specjalna złożona z cheruba Rafaela i człowieka, Michała Gaśnego. Gdzie tak naprawdę trafią nasi bohaterowie? Kim jest ta, która dołączy do ich zespołu? Czy zdołają odnaleźć Procka i wyrwać go ze śmiertelnych niebezpieczeństw oraz diabelskich pułapek? Trzeba się spieszyć, bo czasu jest niewiele, a Babilon zagarnia już cały świat.

 

 

okładkaCzęść I
W sieci pojawia się nowa, młodzieżowa gra o nazwie Babilon. Jest o wiele bardziej wciągająca niż wszystkie dotychczasowe. Osiąga oszałamiający sukces. Na całym świecie wybucha internetowe szaleństwo. Każdy musi przyjąć na swe ciało znamię niezbędne do logowania. Od tego momentu wszyscy chcą żyć już wyłącznie dla Babilonu. Jednak z graczami zaczyna dziać się coś bardzo dziwnego. W kolejnych krajach rodzice zgłaszają zaginięcie swych dzieci. Coraz częściej się mówi, że gry nie wymyśliła ludzka inteligencja. Dlatego na ziemię zostają posłane dwa tajemnicze cheruby. Czy zdołają one rozwikłać tę zagadkę? Czy uratują ludzkość przed katastrofą?

 

 

PS