Skip to main content
PJ 2024

Ruszyły zapisy na PJ 2024

By 17 stycznia 202431 maja, 2024No Comments

24. EDYCJA PRZYSTANKU JEZUS

29 lipca – 3 sierpnia 2024 r.

 

ZAPISZ SIĘ I BUDUJMY WSPÓLNIE KOŚCIÓŁ BEZ ŚCIAN

 

DLA KOGO JEST TO WYDARZENIE

Do udziału w Przystanku Jezus zapraszamy osoby pełnoletnie, na codzień formujące się we wspólnotach, grupach i ruchach parafialnych, które odkrywają w sobie chęć dzielenia się Dobrą Nowiną z innymi. Jeśli spotkałeś Jezusa i odkryłeś, że On jest Chlebem Życia, który zaspokaja Twoje najskrytsze potrzeby, Przystanek Jezus to dobre miejsce dla Ciebie.

MIEJSCE

Salezjański Ośrodek Wychowawczym w Trzcińcu obok Czaplinka. ZOBACZ LOKALIZACJĘ

Tutaj znajdować się będzie baza dostępna dla uczestników, a w niej:

  • ogrodzone pole namiotowe, na którym każdy z uczestników otrzyma miejsce do rozbicia własnego namiotu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem PJ wszyscy nocujemy w namiotach, a organizator nie wyraża zgody na prywatne organizowanie noclegów w domach, hotelach, domach zakonnych, czy plebaniach. Istnieje także możliwość nocowania we własnym samochodzie lub kamperze.
  • parking dla uczestników
  • sanitariaty i kontenery prysznicowe dla uczestników
  • miejsce celebracji liturgicznych i rekolekcji
  • kaplica adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie
  • strefa ewangelizacyjna dostępna dla osób spoza Przystanku Jezus
OFIARA NA POKRYCIE KOSZTÓW UCZESTNICTWA

600 zł (500 zł – uczniowie i studenci)

Z wpłaty tej pokryte będzie:

  • Twoje wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • Twój pakiet uczestnika (koszulka, identyfikator, smycz)
  • wynajem pola namiotowego
  • Twoje ubezpieczenie

Pozostałe środki na pokrycie kosztów organizacji Przystanku Jezus pochodzą od Darczyńców, którym na sercu leży dzielenie się Ewangelią z poszukującymi i zagubionymi.

Bezzwrotny zadatek na pokrycie kosztów uczestnictwa wynosi 150 zł i należy go wpłacić na konto niezwłocznie po otrzymaniu mailowego potwierdzenia akceptacji zgłoszenia. Osoby, które nie dopełnią tego obowiązku w ciągu 3 dni od daty akceptacji zgłoszenia, nie zostaną przyjęte, a ich miejsce zajmie inna osoba.

ZAPISY

Aby wziąć udział w Przystanku Jezus zapisz się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Możliwość zapisów kończy się 30 czerwca 2024. Po tym terminie nie będzie można zgłosić się do udziału w Przystanku Jezu i tylko osoby, które do 30 czerwca prześlą skan listu polecającego i wpłacą zadatek na pokrycie kosztów organizacyjnych, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu.

PROCEDURA ZAPISÓW:

KROK 1: Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KROK 2: Pobierz i wydrukuj List polecający i Regulamin. Link do nich otrzymasz mailem po wypełnieniu formularza. List polecający daj do podpisu swojemu duszpasterzowi (księdzu odpowiedzialnemu za wspólnotę). Regulamin podpisz osobiście.

KROK 3: Odeślij nam podpisany List polecający i Regulamin.

KROK 4: Po otrzymaniu od nas potwierdzenia akceptacji zgłoszenia, w ciągu 3 dni wyślij bezzwrotny zadatek w kwocie 150 zł.

KROK 5: Po zaksięgowaniu zadatku zostaniesz poinformowany mailowo o przyjęciu do grona ewangelizatorów PJ.

ORGANIZATOR

Organizatorem Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus jest Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza z siedzibą w Porszewice 24C; 95-200 Pabianice; (woj. łódzkie); NIP: 926-14-34-191; REGON: 970647437; KRS: 0000059009.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Czekamy na Ciebie.

Do zobaczenia na Przystanku Jezus!