Skip to main content
ArchiwumNewsPJ Goście specjalniPJ2018 Ewangelizacja

Szczególnym miejscem na Przystanku Jezus jest krzyż

By 4 sierpnia 2017No Comments

Mija kolejny dzień ewangelizacji. W przystankowej bazie coraz więcej ewangelizatorów. Rozpoczęcie Przystanku Woodstock już za nami, a przed nami coraz więcej pracy i coraz mniej przespanych godzin. Nie martwi to jednak nikogo, bo w wirze pracy nie liczą się upływające dni.

Większość uczestników Przystanku Jezus spędziła piątek niemal w całości na polu.Szczególnym miejscem na Przystanku Jezus jest krzyż – świadek wielu powrotów z długiej duchowej podróży. Ewangelizatorzy modlili się przy Krzyżu, już przy dużym namiocie spotykali ludzi zainteresowanych ich działaniami, a także głodnych rozmów. Młodzi rozsiani po całym polu szukali ludzi, którym mogliby powiedzieć, że można żyć zupełnie inaczej.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=gXreA23reFA[/embedyt]

 

Wiele ciekawych wydarzeń odbyło się również w przestrzeni naszego namiotu – od porannej konferencji  bp Grzegrza Rysia, poprzez spotkanie ewangelizacyjne prowadzone przez Sławka Szymańskiego i koncerty „TAU” i zespołu „Propaganda Dei”.

Bądźcie z nami! O godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie z gościem Przystanku Jezus – ks. Grzegorzem Hermanem, który na co dzień pracuje we Francji. O godz. 21.00 śpiewem i modlitwą pragniemy uwielbić Boga. Ostatnim elementem piątkowego wieczoru będzie koncert zespołu „Pancerne Ryby”.

Relacje z XVIII Przystanku Jezus śledzić można za pośrednictwem Radia Profeto.pl oraz w mediach społecznościowych.